První bankovní služby, které přijdou za vámi.

Tiskové zprávy

 • AXA a UniCredit Bank uzavřely dohodu o partnerství
  Společnosti AXA a UniCredit Bank uzavřely v České republice dohodu o partnerství. AXA se bude nyní soustředit primárně na své klíčové aktivity v oblasti životního a neživotního pojištění, zajištění na stáří a investování, UniCredit Bank pak přispěje svou odborností a zkušenostmi v oblasti bankovnictví. V této souvislosti AXA Bank Europe ukončí svou činnost na území České republiky. AXA bude nabízet svým klientům vybrané bankovní produkty UCB, které budou vyhovovat jejich potřebám.
 • Představujeme spořicí účet s úrokovou sazbou 2,5 % HYPERLINK
  Máte dočasně volné prostředky a hledáte způsob, jak je zajímavě zhodnotit? Spořicí účet PRIMA je tím pravým řešením pro vás. Nabízíme úrok 2,5 % p.a.garantovaný minimálně do konce roku 2012, okamžitý přístup k penězům, založení i vedení spořicího účtu zdarma a také všechny tuzemské příchozí a dvě odchozí transakce v měsíci zdarma.
 • UniCredit Bank představuje aplikaci Banka v mobilu
  Banka v mobilu - Smart Banking je moderní a přitom jednoduchá aplikace, s kterou ovládáte svoje účty rychle a pohodlně přímo v mobilu. Stačí Vám mobilní telefon s přístupem na internet.
 • Rada v době průšvihů: Nesázet na jednu kartu
  Není nutné být burzovní makléř, abyste si koupili každý měsíc několik akcií, poslali pár stovek nebo tisícovek do podílových fondů nebo si zaplatili pořádnou pojistku. Dlouhodobá práce při zachování chladné hlavy přinese své plody jistěji než honba za zázračným zbohatnutím. O tom, jak správně spořit a jak investovat, píše pro deník MF Dnes poradce Partners Ondřej Veselý.
 • Klienti UniCredit Bank ušetřili na výběrech z ATM v zahraničí statisíce
  Od začátku června 2010 do konce června 2011 klienti UniCredit Bank ušetřili na poplatcích za zahraniční výběry z bankomatů (ATM) skupiny UniCredit téměř 1,7 miliónu Kč. Výraznou úsporu nákladů pro klienty banky přineslo sjednocení poplatků za výběry z ATM v tuzemsku a v zahraničí v roce 2008.
 • Léto plné pohody s platebními kartami UniCredit Bank
  Určitě už se také těšíte na letní dovolenou. Cestování a změna prostředí však někdy můžou přinést neočekávané situace, na které byste se měli připravit. Platební karty od UniCredit Bank Vám naštěstí většinu z nich pomůžou vyřešit tak, abyste si svoji letní dovolenou užili naplno a bez starostí.
 • Partners nabízí běžný účet s nejvýhodnějším spořicím kontem na trhu
  Úroky na naprosté většině tradičních i nových spořicích produktů v posledních týdnech klesly. Konto Partners, které k běžnému účtu nabízí i spořicí konto, poskytuje u průměrného klientského zůstatku i nadále úrok 2,4 % a je tak nejvýhodnějším produktem na trhu.
 • UniCredit Bank a Partners zahájily spolupráci
  UniCredit Bank Czech Republic, která je součástí největší finanční skupiny ve střední a východní Evropě UniCredit Group, a největší finančně poradenská společnost Partners Financial Services, a.s. na dnešní tiskové konferenci oznámily navázání spolupráce v oblasti retailového bankovnictví. Na bankovní trh vstupuje nová značka Partners bankovní služby.