První bankovní služby, které přijdou za vámi.

Co nabízíme

  • Kvalitní bankovní produkty, vytvářené v souladu s potřebami klientů
  • Účet, bankovní transakce, spořicí konto, platební karty, kreditní karty i hypoteční úvěry
  • Osobní servis podle potřeb klienta, možnost využívat finanční poradce a klientská centra společnosti Partners a pobočkové sítě UniCredit Bank
  • Atraktivní ceny, kdy klient neplatí nic zbytečného navíc
  • Výhody věrným klientům


UniCredit Bank Czech Republic, a.s. je silnou a rychle se rozvíjející bankou, která nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu. Přináší komplexní, spolehlivé a precizní produkty a služby, které v dané oblasti patří vždy mezi nejlepší. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a připravuje pro něj jen smysluplná a efektivní řešení. UniCredit Group je velkou mezinárodní finanční institucí, která má silné kořeny ve 22 evropských zemích a zastoupení na dalších 27 trzích. Má celosvětově více než 10 000 poboček. Ve střední a východní Evropě provozuje UniCredit Group největší mezinárodní bankovní síť s více než 4 000 pobočkami a prodejními místy. Pro více informací navštivte web UniCredit Bank.


Partners se v roce 2009 stali největší finančně-poradenskou firmou v České republice. Zásluhu na úspěchu má především nabídka nejkvalitnějších produktů a pečlivá příprava finančních poradců Partners. Tuto kvalitu potvrzuje i řada nezávislých testů médií a odborníků. Exkluzivní produkty Partners v oblasti pojištění patří mezi ty nejvýhodnější na trhu. Odborníci z řad Partners publikují v předních českých médiích i na vlastním finančním webu Finmag.cz. Od roku 2008 se vybraní poradci účastní pořadu České televize Krotitelé dluhů. Partners zkrátka znamená: „Finanční poradenství jinak.“ Pro více informací navštivte web Partners.