První bankovní služby, které přijdou za vámi.

O Partners bankovních službách

„Bankovní služby JINAK.“

Partners Bankovní služby představují unikátní spojení finančního plánování a osobního poradenství Partners Financial Services, a.s. a bankovních produktů a služeb UniCredit Bank Czech Republic, a.s.

Pokud hledáte služby „šité na míru“ Vašim požadavkům, pokud chcete bankovní produkty vysoké kvality za rozumnou cenu a pokud víte, že o peníze je potřeba se pořádně starat – jsou tady pro vás Partners bankovní služby.

Proč Partners bankovní služby

  • Profesionální finanční poradci Partners zajišťují pro své klienty komplexní péči o jejich finance. S využitím Partners bankovních služeb může mít klient ucelený přehled o všech svých finančních operacích.
  • Partners bankovní služby nabízejí širokou škálu prakticky nastavených produktů za atraktivní ceny: Partners U Konto obsahující všechny potřebné základní produkty a výběry z bankomatů po celém světě zdarma.
  • UniCredit Bank je velkou mezinárodní finanční institucí, která má silné kořeny ve 22 evropských zemích a dlouhou tradici bankovních služeb. Na českém trhu patří mezi pětici největších bank.
  • UniCredit Bank připravila ve spolupráci se společností Partners produkty a služby pokrývající běžné potřeby klientů. Nabídku pod hlavičkou Partners bankovních služeb bude UniCredit Bank dále rozvíjet také na základě přímé zpětné vazby od finančních poradců Partners.
  • Klient využívající Partners bankovní služby může počítat se spolehlivým servisem ze strany svého finančního poradce, Partners marketů, klientských center Partners i široké pobočkové sítě UniCredit Bank a servisních telefonních linek obou společností.

 

Vedení projektu Partners bankovní služby

Projekt Partners bankovních služeb je výsledkem spolupráce finančně-poradenské společnosti Partners Financial Services, a.s. a UniCredit Bank Czech Republic, a.s. Na jeho vzniku a chodu se podílí týmy manažerů obou společností.

Dagma Prajzlerová

Dagmar Prajzlerová

manažerka projektu Partners bankovní služby

Svoji kariéru v oblasti financí začala v roce 1996 v Hypoteční Bance, kde se podílela na vůbec prvním dokumentu o Bonitě klienta, který definoval parametry pro získání hypotečního úvěru.  V roce 1 999 využila nabídky GE Money Bank a zapojila se do projektu vybudování útvaru hypotečních úvěrů. Je certifikovaný Black Belt v oblasti projektového řízení. V řízení části obchodní sítě Komerční banky získala v roce 2003 příležitost k rozvoji svých manažerských schopností, které pak zúročila ve spoluzaložení a vedení nebankovní instituce společnosti Credoma a.s., jež byla postupně přetvořena v dnešní Equa Bank. V roce 2006 absolvovala MBA studia a získala diplom z Nottingham Trent University. Je členkou odborné poroty soutěže  Zlatá koruna.  V Partners odpovídá za projekt Partners bankovních služeb, nastavení produktů a rozšiřování portfolia. Podílí se i na odborných školeních poradců. Je lektorkou přípravného kurzu EFA, modul bankovnictví a nemovitosti.