První bankovní služby, které přijdou za vámi.

Zkušenosti s Partners

Přátelé mi doporučili společnosti Partners s tím, že za vyzkoušení nic nedám. Hned první setkání s poradcem Ing. Jánem Kaloscányim však bylo velmi profesionální a neslo se v přátelském duchu.

Zkušenosti finančních poradcůDANIELA KOČÍ - M1 - TEAM MANAGER

Daniela Kočí

Od malička jsem věděla, čím chci být. Byla jsem přesvědčená, že jednou budu v televizi hlásit zprávy, že žurnalistika mě bude provázet celým životem. Koho by napadlo, že se mé kroky po mnoha redaktorských letech odkloní úplně jiným směrem. Pevné odhodlání mě provázelo redaktorskou prací, která se mi stala koníčkem i životním stylem. Psaní pro mne byla a je ta nejúčinnější droga, která mě dokáže dostat z každého splínu a navíc má tu výhodu, že se druhý den probudím s čistou hlavou. Dnes na ní ale už nejsem závislá… Celý článek

Martin DonátMartin Donát - vip consultant i

Od začátku kariéry jsem chtěl stát na vlastních nohách a ne být pouhá loutka. Geodezie mi to umožnovala, fungoval jsem alespoň částečně jako samostatná jednotka. Obor zkrátka předurčuje jistou volnost vůči zaměstnavateli i vůči jasně ohraničené pracovní době. Pak ale v roce 2008 přišla ekonomická krize a bylo málo zakázek. Peníze se pouhým přemýšlením o práci vydělat nedají. V tu chvíli se začíná tlouct princip zaměstnance a manažera. Motivace pro shánění zakázek jednoduše chyběla nebo vydržela jen krátkodobě a místo toho se přidal strach, co se mnou za půl roku bude. Tehdy se mi narodila dcera. Měl jsem tedy manželku na mateřské a na krku hypotéku... Celý článek 

PETRA STEIN - SENIOR CONSULTANT II

Do společnosti Partners jsem se dostala přes bývalou spolužačku, která koncem roku 2011 budovala svůj tým. Do té doby jsem o finanční sféře měla jen velmi obecné povědomí. Díky studiu PR a posléze diplomacie jsem se orientovala spíše v humanitních oborech. Po škole jsem pracovala na různých pozicích v reklamních a PR agenturách a po dostudování mezinárodních vztahů jsem zakotvila ve státním sektoru v oblasti diplomacie a protokolu. Na první schůzku do Partners jsem tak odcházela s lehkými obavami, leč notnou dávkou zvědavosti... Celý článek

Zkušenosti klientů Partners

 

Jiří H., Ostrava - Poruba
Finanční poradce Jan Kaloscanyi

Před rokem jsme s manželkou začali uvažovat o koupi rodinného domu a podobně jako většina lidí jsme neměli možnosti financovat celou kupní cenu v hotovosti. Jako obchodník vím, že vyznat se v celé škále nabízených finančních produktů je práce na plný úvazek, a proto jsem se rozhodl tuto práci svěřit do odborných rukou. Přátelé mi doporučili společnosti Partners s tím, že za vyzkoušení nic nedám. Nutno dodat, že jsem byl z počátku poměrně skeptický a nebyl jsem si jistý, zda je to krok správným směrem. Hned první setkání s poradcem Ing. Jánem Kaloscányim však bylo velmi profesionální a neslo se v přátelském duchu. Naši představou bylo jednak uspořádat rodinné finance, ale především pomoct s výběrem a zrealizováním hypotečního úvěru ke koupi domu. Již za pouhý týden od našeho setkání nám byla představena finanční bilance a návrhy možného financování bydlení. Opět jsem byl příjemně překvapen profesionalitou, pečlivostí a propracováním jednotlivých variant.

Po několika měsících od této schůzky se nám konečně podařilo najít nemovitost, o kterou jsme měli zájem. Kontaktovali jsme našeho finančního poradce, který se s námi na druhý den sešel a ihned jsme začali na financování pracovat. Když jsem zjistil, kolik různých podkladů je nutné pro realizaci, byl jsem velmi rád, že nám s tím pomáhá odborník. Díky ochotě, pečlivosti, profesionalitě a vstřícnosti pana Kaloscányiho věřím, že je o naše finance dobře postaráno. 

Ing. Jitka S.
Finanční poradce Václav Svatoš

Náš finanční poradce nám zkontroloval kompletně celé finanční portfolio. Při té příležitosti zjistil, že máme pojištěný byt, auto, chatu i všechny tři děti, ale my s manželem jsme byli kompletně bez zajištění. Ve spojitosti s tím nám velmi podrobně vysvětlil všechna rizika, která tím podstupujeme. Na příští schůzku připravil několik možných variant řešení, která nám detailně vysvětlil. Mimo jiné jsme diskutovali ohledně připojištění onkologických onemocnění. Nad touto položkou jsme váhali, jelikož jsme byli doposud oba naprosto zdraví. Nakonec jsme uznali argumenty našeho poradce a toto připojištění jsme do smlouvy nechali zahrnout (to bylo v roce 2011). Na podzim roku 2012 mi při běžném preventivním vyšetření byla diagnostikována rakovina prsu. Díky uzavřené pojistce jsem mohla léčbu podstoupit bez obav z toho, že nám dojdou peníze a plně se tak soustředit na zvládnutí nemoci. Bez rady svého finančního poradce bych o tomto zajištění pravděpodobně vůbec neuvažovala. Díky této dobré zkušenosti doporučuji služby svého poradce všem svým blízkým známým a spolupracovníkům.

Jakub a Klára G.
Finanční poradce Luděk Tkadlec

Finanční poradce Partners nám pomohl s mnoha záležitostmi, od hypotéky přes pojištění (životní, úrazové, pojištění domu a domácnosti), penzijní fond, spoření až po zcela nezištnou zásilku papíru pro Brněnskou základní školu. Na poradenství Partners se nám líbí pocit, že jsme VIP klientem. Finanční poradce se přizpůsobí našim možnostem a požadavkům a šetří nám tak čas, který můžeme věnovat něčemu jinému.